118597874_991167211398564_1498656632633724227_n

Osiedle na Lipie Piotrowskiej

Prezentujemy zdjęcia z budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
LIP_2020-04-03_lipa-piotrowska13OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozwolenie na budowę

Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę dla 2 budynków wielorodzinnych w formie willi miejskich z garażem wbudowanym oraz 7 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_teren
Inwestycja znajduje się przy ul. Waniliowej we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrowska. Będzie to kameralny zespół zabudowy mieszkalnej z 3 lokalami usługowymi od frontu, wewnętrzną uliczką, garażem podziemnym dla mieszkańców, wewnętrzną ogólnodostępną częścią rekreacyjną. W całym zespole zaprojektowano łącznie 18 mieszkań w 2 willach miejskich i 14 mieszkań w zabudowie szeregowej. Mieszkania są funkcjonalne i pełne światła. Lokale na parterze posiadają zielone ogródki lub zielone tarasy, mieszkania powyżej parteru wyposażono w duże balkony i tarasy.

grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_wille-miejskie
Dużym wyzwaniem technicznym było całkowite zretencjonowanie wody deszczowej na terenie działki. Woda deszczowa jest odprowadzana gruntu przy pomocy komór drenażowych, drenaży francuskich czy muldy chłonnej, tworzącej jednocześnie zieloną strefę dostępnego dla mieszkańców.

grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_szeregowka

w drodze z lotniska Wrocław

IMG_1185m

Życzymy wszystkim wesołych, spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku 2019!

kartkaGP-2019-540x

Na Miodowej już zielono [zobacz więcej...]

Dom seniora w Dusznikach Zdrój – trwa budowa

 

003mZ dumą informujemy, że w Dusznikach Zdrój ruszyła budowa 5- kondygnacyjnego budynku zamieszkania zbiorowego. Obiekt zlokalizowany na zboczu dostępny jest z kilku poziomów okalającej drogi. Składa się z części wspólnych takich jak tarasy zewnętrzne, wewnętrzne strefy wypoczynku z dużymi przeszkleniami, sala zajęciowo-rehabilitacyjna czy duża sala konsumpcyjno-bankietowa z widokiem na Duszniki Zdrój. Głównym punktem programu są wygodne pokoje mieszkalne dla 100 pensjonariuszy. Całość harmonijnie wpisuje się w sąsiedztwo historycznego budynku szpitalnego i otaczającą naturę wykorzystując rzeźbę terenu jako punkt wyjścia dla układu funkcjonalnego, a istniejącą zieleń jako ramy dla nowej architektury. Budynek jest 1. etapem większego założenia urbanistycznego, o czym opowiemy w niedalekiej przyszłości. Od pierwszych koncepcji wyeksponowanie przepięknej panoramy Gór Sowich oraz zachowanie istniejących drzew ukierunkowało naszą pracę. Prezentujemy widok z najniższego poziomu budynku. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KARTKA2018B GRUPA PLATFORMA WIELKANOCNE STRZEGOMSKA STREET POINT BIUROWIECZ okazji świąt wielkanocnych z przyjemnością prezentujemy zdjęcie z naszej budowy. Oto wnętrze podziemnego garażu biurowca przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. Niech ten czas z bliskimi pozwoli spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

grupa-platforma-merrychristmas1

Rychtalska 20. Ruszyła budowa.

Rychtalska 20 - front
Z dumą informujemy, że ruszyła budowa budynku wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym według naszego projektu. Obiekt z 94 mieszkaniami, lokalami usługowymi
i garażem podziemnym powstaje przy ul Rychtalskiej we Wrocławiu. Oprócz funkcjonalnych mieszkań, prywatnych tarasów w parterze oraz na dachach, w programie obiektu znalazł się ogólnodostępny dla mieszkańców duży taras na dachu z ogrodem i siłownią zewnętrzną.

wwww3sa Elewacje budynku urozmaicają narożne balkony wyposażone w bezramową zabudowę szklaną rozszerzającą funkcjonalność pokojów dziennych o ogrody zimowe/oranżerie.
Do tej pory blisko 40% mieszkań znalazło już swoich właścicieli.

Rychtalska 20