Pozwolenie na budowę

Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę dla 2 budynków wielorodzinnych w formie willi miejskich z garażem wbudowanym oraz 7 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_teren
Inwestycja znajduje się przy ul. Waniliowej we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrowska. Będzie to kameralny zespół zabudowy mieszkalnej z 3 lokalami usługowymi od frontu, wewnętrzną uliczką, garażem podziemnym dla mieszkańców, wewnętrzną ogólnodostępną częścią rekreacyjną. W całym zespole zaprojektowano łącznie 18 mieszkań w 2 willach miejskich i 14 mieszkań w zabudowie szeregowej. Mieszkania są funkcjonalne i pełne światła. Lokale na parterze posiadają zielone ogródki lub zielone tarasy, mieszkania powyżej parteru wyposażono w duże balkony i tarasy.

grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_wille-miejskie
Dużym wyzwaniem technicznym było całkowite zretencjonowanie wody deszczowej na terenie działki. Woda deszczowa jest odprowadzana gruntu przy pomocy komór drenażowych, drenaży francuskich czy muldy chłonnej, tworzącej jednocześnie zieloną strefę dostępnego dla mieszkańców.

grupa_platforma_waniliowa_lipa_piotrowska_szeregowka